Organizacja imprez

Zielona szkoła:

Stadnina od lat realizuje program „Zielona szkoła” dla młodzieży szkół podstawowych w ramach którego oferuje kilkudniowy pobyt dla dzieci z klas 4 – 6 z zakwaterowaniem i wyżywieniem na terenie Stadniny oraz uczestnictwo w bogatym programie zajęć studyjnych, lekcji terenowych, zajęć praktycznych oraz spotkań z ciekawymi ludźmi.

Szczegółowy program zajęć jest opracowywany indywidualnie oraz dostosowywany do potrzeb uczestników przy czym oferta obejmuje organizacje zajęć w ramach przedmiotów takich jak:

historia, przyroda, geografia, język niemiecki, zajęcia plastyczne oraz WF z kategorii zajęć „w terenie” oraz zajęcia studyjne z zakresu języka polskiego, architektury, wiedzy o społeczeństwie oraz spotkania z udziałem zaproszonych gości odbywające się w sali do nauki.

Bezpośrednie obcowanie z rzeczami będącymi tematami zajęć i wielozmysłowe ich poznawanie sprawia, że młodzież chętnie i aktywnie w nich uczestniczy a prowadzone lekcje i poruszane na nich tematy zapadają na długo w pamięć dzieci i wzbogacają ich dotychczasową wiedzę.

Koszt organizacji Zielonej Szkoły ustalany jest indywidualnie w oparciu o wytyczne Zamawiającego i zależy od programu, ilości uczestników oraz pory roku.

Wycieczki szkolne:

Organizowany w okresie od 01.05 – 30.09 całodniowe pobyty na terenie Stadniny dla dzieci podczas którego dzieci biorą udział w zajęciach wg uzgodnionego wcześniej programu.

W ofercie zajęć realizowanych podczas wycieczek jednodniowych znajdują się m.in:

– Zwiedzanie Stadniny z przewodnikiem – trwa ok. 1 godz.:

  • do 9 osób – 250 zł
  • od 10osób i więcej max 35 osób – 350 zł

– Wykład i prezentacja – „Tajemnice budowy konia” – trwa ok. 45 minut:

  • 1 – 20 osób – 200 zł

– Wykład i prezentacja – „ Konie – rasy i maści„:

  • 1 – 20 osób – 200 zł

– Przejażdżka konno za krytej ujeżdżalni- po wcześniejszej rezerwacji

– Wycieczka piesza lub rowerowa po terenie zabytkowego założenia pałacowo-parkowego – bezpłatne, samodzielnie

– wynajęcie „Pawilonu Myśliwskiego” – 250 zł / h

– grill / ognisko z pieczeniem kiełbasek:

  • 300 zł – zapewnienie miejsca oraz drewna (prowiant we własnym zakresie)
  • 300 zł – zapewnienie miejsca oraz drewna + 35zł / osobę za przygotowanie prowiantu (kiełbasa, chleb, kawa lub herbata, woda mineralna)

– wypożyczenie audiobook – 50 zł / osobę

Organizacja urodzin dla dzieci:

Stadnina Koni Moszna to fantastyczne miejsce na organizację urodzin dla dzieci w wieku od 5 – 10 lat. Oferujemy dwugodzinny program przyjęcia, realizowany pod troskliwą opieką doświadczonych animatorek, który obejmuje cały wachlarz ciekawych zajęć w stajni lub w sali urodzinowej w zależności od preferencji i wyboru Jubilata.

Oferta programów urodzinowych zawiera zarówno zajęcia w stajni jak: zajęcia z kucykiem ( czyszczenie pielęgnacja; siodłanie ) oraz przejażdżka, zwiedzanie Stadniny i mini zoo wraz z „oglądaniem źrebaczków”, zabawa terenowa w podchody, poszukiwanie skarbów jak również zajęcia w sali w tym: bal przebierańców, karaoke oraz szeroki wachlarz zajęć artystycznych. Obowiązkowym punktem przyjęcia urodzinowego jest tort lub urodzinowa Pinata oraz pamiątkowe zdjęcie. Rodzice dzieci – uczestników urodzin mogą czekać na swoje pociechy w mieszczącej się na terenie Stadniny Cafeterii.

Koszt urodzin ustalany jest indywidualnie i zależy od wybranego programu.

Program pods. 2 godz. zabawy urodzinowej wynosi 40 zł od dziecka przy minimalnej ilości uczestników 8 osób. Przy mniejszej liczbie dzieci minimalna opłata za organizację urodzin wynosi 320 zł.

Spotkania okolicznościowe / Komunie / Chrzciny

Organizowane w pomieszczeniach Cafeterii lub zabytkowej sali „szorowni” dla grup do 30 osób. Oferta obejmuje możliwość wykupienia wyżywienia w formie pełnego obiadu z obsługą kelnerską lub posiłek w formie szwedzkiego stołu.

Kursy i szkolenia

Organizowane na indywidualne zamówienie klienta spotkania dla grup do 30 osób. Do dyspozycji uczestników oferujemy sprzęt audio oraz projektor. Unikalne położenie Stadniny na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego oraz pomieszczenia udostępniane na potrzeby szkoleń nadają tym spotkaniom szczególny charakter, wykraczający poza ramy standardowej oferty innych ośrodków. Szkolenia w Mosznej to nie tylko wiadomości zdobyte podczas wykładów, to spotkania z piękną architekturą i przyrodą oraz ucieczka od stresu i miejskiego zgiełku.

Dodaj komentarz