Organizacja imprez

Zielona szkoła :

Stadnina od lat realizuje program „Zielona szkoła” dla młodzieży szkół podstawowych w ramach którego oferuje kilkudniowy pobyt dla dzieci z klas 4-6 z zakwaterowaniem i wyżywieniem na terenie Stadniny oraz uczestnictwo w bogatym programie zajęć studyjnych, lekcji terenowych, zajęć praktycznych oraz spotkań z ciekawymi ludźmi.

Szczegółowy program zajęć jest opracowywany indywidualnie oraz dostosowywany do potrzeb uczestników przy czym oferta obejmujeorganizacje zajęć w ramach przedmiotówtakich jak : historia;przyroda, geografia, język niemiecki, zajęcia plastyczne oraz WF z kategorii zajęć „w terenie” oraz zajęcia studyjne z zakresu języka polskiego, architektury, wiedzy o społeczeństwie oraz spotkania z udziałem zaproszonych gości odbywające się w sali do nauki.

Bezpośrednie obcowanie z rzeczami będącymi tematami zajęć i wielozmysłowe ich poznawanie sprawia, że młodzież chętnie i aktywnie w nich uczestniczy a prowadzone lekcje i poruszane na nich tematy zapadają na długo w pamięć dzieci i wzbogacają ich dotychczasową wiedzę.

Koszt organizacji Zielonej Szkoły ustalany jest indywidualnie w oparciu o wytyczne Zamawiającego i zależy od programu, ilości uczestników oraz pory roku.

 

Wycieczki szkolne :

Organizowany w  okresie od 01.05. -30.09. całodniowe pobyty na terenie Stadniny dla dzieci w wieku szkolnym od 6-12 lat podczas którego dzieci biorą udział w zajęciach wg. uzgodnionego wcześniej programu.

W ofercie zajęć realizowanych podczas dla wycieczek jednodniowych znajdują się m.in :

– Zwiedzanie Stadniny z przewodnikiem

– Zwiedzanie Zamku Moszna

– Wykład i prezentacja – „Tajemnice budowy konia”

– Wykład i prezentacja – „ Konie – rasy i maści „

– Wykład i prezentacja – „ Konie – zwierzęta stadne udomowione przez człowieka”

– Wykład i prezentacja – „Poznajemy stare przyrządy domowe”( maselnica, pralnica itp. )

– Pokaz podkuwania i werkowania koni

– Przejażdżka konno za krytej ujeżdżalni

– Przejazd bryczką ( w zależności od pogody )

– Wycieczka piesza lub rowerowa po terenie zabytkowego założenia pałacowo-parkowego

– zabawa terenowa „podchody”

– zajęcia plastyczne zwłasnoręcznym wykonywaniem pamiątek z siana

– grill / ognisko w pieczeniem kiełbasek

Istnieje również możliwość zamówienia zajęć tematycznych z zakresu programowego przedmiotów szkolnych takich jak : przyroda, historia ; wiedza o społeczeństwie, geografia, jęz. niemiecki , WF i inne.

Koszt wycieczki szkolnej ustalany jest indywidualnie w oparciu o wytyczne Zamawiającego, zależy od przyjętego programu i zawiera się w granicach pomiędzy 40-65 zł na osobę bez wyżywienia.

 

Organizacja urodzin dla dzieci :

Stadnina Koni Moszna to fantastyczne miejsce na organizację urodzin dla dzieci w wieku od 5 – 10 lat. Oferujemy dwugodzinny program przyjęcia, realizowany pod troskliwą opieką doświadczonych animatorek, który obejmujecały wachlarz ciekawych zajęć w stajni lub w sali urodzinowej w zależności od preferencji i wyboru Jubilata.

Oferta programów urodzinowych zawiera zarówno zajęcia w stajni jak : zajęcia z kucykiem ( czyszczenie pielęgnacja; siodłanie ) oraz przejażdżka ; zwiedzanieStadniny i mini zoo wraz z „poglądaniem źrebaczków”, zabawa terenowa w podchody, poszukiwanie skarbów jak również zajęcia w sali w tym : bal przebierańców; karaoke oraz szeroki wachlarz zajęć artystycznych. Obowiązkowym punktem przyjęcia urodzinowego jest tort lub urodzinowa Pinata oraz pamiątkowe zdjęcie. Rodzice dzieci – uczestników urodzin mogą czekać na swoje pociechy w mieszczącej się na terenie Stadniny Cafeterii .

Koszt urodzin ustalany jest indywidualnie i zależy od wybranego programu.

Program pdst. 2 godz. zabawy urodzinowej wynosi 40 zł od dziecka przy min. ilość uczestników 8 osób. Przy mniejszej liczbie dzieci min. opłata za organizację urodzin wynosi 320 zł.

 

Spotkania okolicznościowe / Komunie / Chrzciny

Organizowane w pomieszczeniach Cafeterii lub zabytkowej sali „szorowni” dla grup do 30 osób. Oferta obejmuje możliwość wykupienia wyżywienia w formie pełnego obiadu z obsługą kelnerską lub posiłek w formie szwedzkiego stołu.

 

Kursy i szkolenia

Organizowane na indywidulane zamówienie klienta spotkania dla grup do 30 osób. Do dyspozycji uczestników oferujemy sprzęt audio oraz projektor. Unikalne położenie Stadniny na terenie zabytkowego kompleksu pałacowo-parkowego oraz pomieszczenia udostępniane na potrzeby szkoleń nadają tym spotkaniom szczególny charakter, wykraczający poza ramy standardowej oferty innych ośrodków. Szkolenia w Mosznej to nie tylko wiadomości zdobyte podczas wykładów, to spotkania z piękną architekturą i przyrodą oraz ucieczka od stresu i miejskiego zgiełku.

Dodaj komentarz