Konie wierzchowe

SprzedanaSprzedany


 SprzedanySprzedany


Stadnina Koni Moszna oferuje do sprzedaży 3 letnie ogiery rasy SP po ogierach : Cassilio ; Rhodesian Winner – czytaj więcej


SEUL M [Sprzedany]

Seul-M

Rasa: SP (szlachetna półkrew) ur. 10-03-2011
Pochodzenie: ojciec : Fair Play rasa SF – matka Sofia rasa SP po Le Voltaire rasa KWPN

Ojciec – Fair Play – to siwy ogier, syn trakeńskiego ogiera Abdullach,!!! dwukrotnego medalisty olimpijskiego z Los Angeles (1984 r.) oraz zwycięzcy finału Pucharu Świata 1985 r. Jest on ojcem wielu znakomitych koni sportowych.

Matka ogiera Fair Play – Cabana II rasy holsztyńskiej, jest córką wybitnego reproduktora holsztyńskiego Capitol I, który zajmuje czołowe miejsce w światowym rankingu reproduktorów. Jest ojcem wybitnych ogierów wykorzystywanych w hodowli i sporcie, jak Carolus I i II, Carthago Z, Cassini I i II oraz Cento.
Matka Seula M – Sofia – to klacz znana z polskich hipodromów gdzie startowała pod Piotrem Morszynem w konkursach klasy C i CC. W trakcie kariery sprzedana do Kanady.
Seul M – w dotychczasowej karierze sportowej startował kilkakrotnie w zawodach ujeżdżeniowych zdobywając kwalifikację do finału MPMK w kategorii 5 latków. Drzemie w nim duży potencjał skokowy który dziedziczy po swoich wybitnych przodkach.
Seul M jest koniem średniego wzrostu o bardzo dobrym i zrównoważonym charakterze. Pod siodłem cechuje go duża elastyczność, lekkość niesienia i wrażliwość na pomoce. Chętnie współpracuje z jeźdźcem i szybko się uczy. Nie stwarza żadnych problemów zarówno w stajni jak i w czasie transportu.
Seul M to koń wszechstronny o doskonałym charakterze który świetnie sprawdzi się zarówno jako koń wierzchowy dla dobrze jeżdżącego amatora jak i młodych jeźdźców z ambicjami sportowymi.
Cena : 35 tyś. zł

 


 

Klacz Ambrozja M [sprzedana]

 

 


 

 

Klacz INFORMATYKA M [SPRZEDANA]

rasa: folblut ur.10.02.2009  INFORMATYKA
Pochodzenie : Rhodesian Winner – Implikacja po Royal Court

Ojciec Rhodessian Winner – jest równocześnie ojcem takich koni jak:

  • Hamburg – starty w zawodach WKKW w klasach : L; P; 1*
    V miejsce Mistrzostwach Polski Młodych Koni pod Piotrem Piaseckim Strzegom 2014
  • Morfina – wybitna kariera wyścigowa w gonitwach płotowych i przeszkodowych.
    Zwycięstwo w gonitwie Wielka Partynicka – ( płoty 4200m ) tor Partynice 2014

 

Klacz po zakończeniu kariery wyścigowej ( biegała 24 razy ) w roku 2015 rozpoczęła starty w dyscyplinie WKKW. W roku 2015 startowała 5 razy kwalifikując się z klasy LL do P. Zakończyła sezon bardzo udanym startem w klasie „P” w zawodach WKKW w Mosznej.

Klacz cechuje średni wzrost i bardzo dobry, zrównoważony charakter. Nie stwarza żadnych problemów w obejściu ani pod siodłem, chętnie współpracuje i szubko się uczy. Bardzo dzielna i chętnie skacząca w krosie. Koń IDEALNY i perspektywiczny dla juniora który planuje zmianę z kucy na dużego konia.

Nowemu właścicielowi na pewno dostarczy wielu wspaniałych sportowych emocji będąc jednocześnie przyjacielem na co dzień.

Cena : 35 tyś. zł

Kontakt : Tomasz Stachowiak – tel.795 130 321