Mistrzostwa Polski Młodzików WKKW i Mistrzostwa Polski Kuców WKKW

Zapraszamy na wyjątkową imprezę jeździecką rozgrywaną w dniach 7-9.09.2018 na hipodromie Stadniny Koni Moszna jaką będą Zawody Krajowe we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego podczas których zostaną rozegrane:

  • Mistrzostwa Polski Młodzików WKKW
  • Mistrzostwa Polski Kuców WKKW
  • Eliminacje Pucharu Polski WKKW

oraz Otwarte Mistrzostwa Śląska i Opolszczyzny WKKW pod patronatem Marszałka Województwa Opolskiego

Pobierz propozycje

Egzamin na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką

Egzamin na Brązową i Srebrną Odznakę Jeździecką już w tą sobotę 7.07.2018!

Rozpoczęcie: godz. 10:00
Miejsce: Hipodrom Moszna
Skład Komisji: Marek Ruda i Małgorzata Jagieluk
Szczegóły pod nr. telefonu: 602-62-72-74

Zapraszamy!

30 grudnia w Doha na torze Al-Rayyan rozegrano Qatar Derby.

Gonitwa rangi lokalnej Grupy 1 odbyła się na trawiastej bieżni na dystansie 2000m i zgromadziła na starcie 16 trzylatków. W czasie 2’00.41” po torze dobrym (elastycznym) zwyciężył MAC MAHON (od Miss Sultin po Celtic Swing). Trenowany przez Stefano Bottiego, a dosiadany przez Dario Vargiu ogier wygrał o 2 i ¼ długości i był to jego czwarty sukces w sezonie 2017. Wiosną zwyciężył na 2100m w Rzymie (Premio Corsa San Giuseppe), po czym nie pozwolił się pokonać w Listed w Mediolanie (Premio Emanuele Filiberto) na 2000m. Hattrick miał miejsce w stolicy Włoch (tor Capannelle) w… Derby Italiano G2 na 2200m! Latem we Francji nie zaistniał (ósmy) w Grand Prix de Paris G1 na 2000m na bieżni Saint-Cloud, ale nie stracił wiele do zwycięzcy. Powrócił do ojczyzny i na San Siro w Mediolanie plasował się trzeci w porównawczym Premio Federico Tesio G2 na 2200m, a w Premio Roma G2 w Rzymie na 2000m zajął miejsce drugie.Continue reading

Konsultacje szkoleniowe z Piotrem Piaseckim

W dniach 29.01. – 02.02.2018 zapraszamy na konsultacje szkoleniowe z wybitnym jeźdźcem i trenerem w dyscyplinie WKKW – Piotrem Piaseckim wielokrotnym złotym medalistą Mistrzostw Polski WKKW, medalistą Mistrzostw Europy, członkiem reprezentacji narodowej na igrzyska w Barcelonie i Atlancie byłym trenerem kadry narodowej juniorów WKKW.

Continue reading